להשכיר רכב שרד ולהתנייד עם רכבים משוריינים

ישנם מקומות רבים בארץ אשר הינם מרהיבים ביופיים אך הנסיעה אליהם והטיול בהם לא תמיד אפשריים באופן עצמאי, מסיבות ביטחוניות ומדיניות. עם זאת, רבים בוחרים להשכיר רכב שרד ולהתנייד בעזרת רכבים משוריינים במקומות אלו, ולהנות מהנופים וההיסטוריה העשירה אשר יש להם להציע.

השכרת רכב שרד

רכב שרד מגן על היושבים בתוכו כאשר הרכב כולו מתוכנן בקפידה על מנת שאף אחד מהנוסעים לא יפגע במהלך הנסיעה. פגיעה בשטחים מסוכנים יכולה לכלול זריקות אבנים על הרכב, ירי לכיוון הרכב ועוד, כאשר הרכב מאובזר במספר אלמנטים אשר מגנים על הנוסעים כדוגמת שמשות חסינות, ועוד.

סוגים מגוונים של רכבים משוריינים

ישנם סוגים שונים של רכבים משוריינים כאשר ניתן לבחור רכב שרד בהתאם לתקציב ולצורך הביטחוני. לא תמיד יש צורך ברכב ממוגן ברמה גבוהה, ולכן ניתן למצוא גם רכבים משוריינים אשר רמת ההגנה בהם היא נמוכה וכאלו שרמת ההגנה בהם היא גבוהה.

מחירים של רכב שרד

כמובן שמחירו של רכב שרד יעלה בהתאם לרמת האיבזור אשר נמצא בו ולרמת ההגנה על הנוסעים. ישנם רכבים משוריינים אשר מחירם יכול להגיע גם למיליוני שקלים, ולכן רבים בוחרים להשכיר רכב שרד בעת הצורך ולא לרכוש רכב באופן פרטי.

אבזור של רכבים משוריינים

בנוסף, מרבית הרכבים מסוג זה מאובזרים ברמה גבוהה לא רק מבחינת הגנה על הנוסעים אלא גם מבחינת נוחות, כאשר רוב הרכבים מרווחים ונוחים עם טכנולוגיה מתקדמת.

מחפשים רכבים משוריינים להשכרה ? פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכי הנסיעה שלכם.

אנחנו נעזור לכם למצוא את הפתרון הנכון ביותר עבור השכרת רכבים משוריינים ופרט רכב שרד.

valet-footer

VALET VIP SERVICES

רוצים להזמין שירות ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

או חייגו | 03-6966514