אאודי q7

השכרת סוואנה היא השכרה נפוצה ביותר כאשר מדובר בנסיעה של אמנים ברחבי הארץ, אשר לרוב לוקחים איתם ציוד רב לכל הופעה. מדובר ברכב מסחרי עם מקום רב למטען בנוסף למקומות ישיבה רבים ומרווחים, ועל כן הוא כה שימושי לא רק להסעות אמנים אלא גם להעברת סחורה וצרכים עסקיים נוספים.

כאשר מדובר בהעברה של סחורה, לרוב החברות קיים רכב סוואנה אשר רכשו ומשרת אותם על בסיס קבוע בהובלה של סחורה ברכבי הארץ. אך במקרה של הסעות אמנים לרוב לא קיים רכב קבוע ויש צורך בשירותי השכרת סוואנה בכל הופעה או נסיעה מכל סיבה עם הציוד.

השכרת סוואנה עבור הופעה של אמן הופכת את הנסיעה להרבה יותר נוחה וקלה, במיוחד אם מדובר בהופעה מרוחקת. האמנים והצוות אשר מתלווה אליהם יוכלו להנות מנסיעה רגועה ונינוחה, כאשר הרכב מספק את כל אשר צריך בשביל להגיע להופעה עם אנרגיות מחודשות או לחזור בסופה בנוחות הביתה.

מומלץ לשריין השכרת סוואנה להופעות או לכל נסיעה ברחבי הארץ מוקדם ככל הניתן, על מנת לוודא כי אכן יהיה רכב פנוי עבורכם ביום ההופעה. ניתן להשכיר את הרכב ליום מלא או רק למספר שעות, לכיוון אחד או הלוך חזור, ועוד, הכל על פי הצרכים שלכם.

מחפשים שירותי השכרת סוואנה עם חברה מקצועית ? פנו עוד היום לחברת Valet Cars  ונשמח לעמוד לרשותכם עם מגוון רכבים להשכרה לכל צורך.

יש לכם הזדמנות להכיר השכרת bmw x5 – התקשרו אלינו עכשיו ונמצא עבורכם כל רכב יוקרה.

valet-footer

VALET VIP SERVICES

רוצים להזמין שירות ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

או חייגו | 03-6966514

מבין לקוחותינו: